Wetek multimeediaboksid   Viofo videoregistraatorid   Gitup seikluskaamerad

Multimeediaboksid: Wetek multimeedia box teeb tavalisest telerist nutiteleri. Ka tänapäevased nutitelerid on vahest siiski veel üsna aeglased ja väheste võimalustega. Weteki puhul on tegu sisuliselt piiramatute võimalustega multimeediaseadmega. Tänu avatud lähtekoodiga tarkvarale on saadaval palju entusiastide poolt loodud rakendusi. Wetek Play 2 puhul saab TV-tuunerit valida kahe variandi vahel: DVB-T/T2 (Eesti maapealne televisioon, ka HD kanalid), DVB-S2 topelt tuuneriga satelliit-tv vastuvõtja. Wetek Playl on mugav saatekava millest saab panna oma lemmiksaadetele meeldetuletusi või saateid salvestada. Salvestamiseks on tarvis eraldi juurde osta USB mälupulk või kõvaketas. Op. süsteemideks on võimalik paigaldada Android 4.2.2, OpenELEC või Enigma 2-l põhinevaid. Dualboot: peamine op. süsteem on Android ja lisaks on võimalik käivitada microSD kaardilt OpenELEC või Enigma 2 op. süsteem. Nii Play kui Hub seadmetel on 10/100 LAN võrguühendus või B/G/N Wifi interneti- ning võrgupõhise meelelahutuse nautimiseks. Bluetoothiga on võimalik ühendada klaviatuuri või näiteks kõrvaklappe. Google play-ga ühilduvus lubab paigaldada kõiki meile Android telefonist või tahvlist tuttavaid rakendusi: Youtube, Spotify, Facebook, mängud jpm. Mugavamaks mängimiseks on võimalik ühendada USB või Bluetooth (ka Playstation 3 sixaxis) mängupulte. Kaasasolev juhtpult toimib ka "õhu"hiirena millega on mugav ekraanil osutada justkui tavalise hiirega. Muidugi võib ühendada ka tavalisi USB klaviatuure ja hiiri mugavamaks kasutajakogemuseks. Video- ja muusikafaile ning pilte saab esitada USB mäluseadmetelt või võrgukettalt. Näiteks võtate salvestatud fotod oma telefonist või fotoaparaadist microSD kaardil välja ning sisestate otse seadme mälukaardilugejasse ning kohe on neid ka võimalik vaadata. Seade toetab ka erinevaid IPTV teenuseid kus on sadu striimitavaid telekanaleid, lisaks saab rakendusse kergesti lisada oma kohalikke telekanaleid. On ühilduvus ka Telia MinuTV-ga. Wetekitesse eelpaigaldatud multimeediarakendus Kodi on legendaarne oma suurepäraste multimeediavõimaluste tõttu. Kodi kuvab Teie filmi- ja muusikakogu kenade graafiliste menüüdena. Kodisse on võimalik ise tasuta paigaldada kümneid striiminguteenuseid, muusika, filmid, tehnikablogid ja muid rakendusi.

Videoregistraatorid: Viofo videoregistraator alustab salvestamist automaatselt auto käivitamisel ja lukustab videofaili järsu löögi (avarii) ilmnedes. Muidu kirjutab kaamera vanad videofailid uuesti ja uuesti üle "loop" režiimis. Viofo videoregistratoris kasutatakse uudset kondensaatortehnoloogiat akude asemel, nii on kaamera palavates tingimustes autos töökindlam ja ohutum. Kaamera on spetsiaase slim disainiga ning jääb tahavaatepeegli juurde klaasi külge paigaldatuna võõrastele silmadele märkamatuks. Lisana on võimalik osta püsitoite adapterit, selle abil saab ka toitekaabli silme alt ära peita. Püsitoite adapter laseb videoregistraatorit kasutada ka valvekaamerana jälgides auto aku seisukorda ja mitte lastes akul liigselt tühjeneda. Samuti saab lisana osta GPS andurit mis salvestab videole auto asukoha koordinaadid ning kiiruse. Viofo kaamerad on väga hea FullHD videokvaliteediga ning valgustundliku sensoriga salvestades autonumbrid ka hämarates tingimustes.

Seikluskaamerad: Gitup kaamerate põhieelis on hea pildikvaliteet soodsa hinna juures. GitUpil on üks parimaid pildistabilseerimissüsteeme maailmas - annab stabiilse ja mitte väreleva videopildi liikumisel. Kvaliteet on võrreldav isegi turuliidri GoProga tunduvalt soodsama hinna juures. Kaasas on lai valik kaamerakinnitusi - kiivrile, lenksule, iminapaga, statiivile jne. Kaks akut - lisana saab soetada USB akulaadija.
F1 on erimudel pidades silmas juht droonifännide vajadusi. Kaamera on sobilik ka FOV tarbeks.